<

CONSULTING MANAGEMENT TRAINING

Zapraszamy do zapoznania się z prowadzoną przez nas działanością!

Dowiedz się więcej
INFORMACJE


RPO WSL 7.1.3

Bądźmy aktywni- DZIAŁAJMY!

Trwa nabór do projektu 7.1.3 RPO WSL zapraszamy do wzięcia udziału osoby bezrobotne- od 30 roku życia, z wykształceniem max. średnim. Do pobrania plik:
Regulamin udziału w projekcie 7.1.3 - do pobrania.

Zadzwoń i zapisz się już dziś! tel. 783 258 555!RPSL 11.03.00-24-037F/16

Profesjonalne kadry w branży IT- kształcenie w formach szkolnych i pozaszkolnych osób dorosłych


OGŁOSZENIE- z przyczyn niezależnych Projekt "Profesjonalne kadry w branży IT- kształcenie w formach szkolnych i pozaszkolnych osób dorosłych"
NIE BĘDZIE PRZEZ NAS REALIZOWANY

Jak do nas trafić?

Adres

ul. Biała 8, 43-600 Jaworzno

Czym się zajmujemy?


Szkolenia zawodowe:
Wykształcenie stanowi bazę naszych umiejętności, ale rynek pracy ciągle się zmienia i podnoszenie kwalifikacji jest konieczne, aby sprostać coraz to nowym wymaganiom. Uzupełnianie wiedzy zwiększa atrakcyjność względem pracodawców, ale także umożliwiają rozpoczęcie swojej działalności związanej z daną dziedziną.

Szkolenia rozwojowe:
To uniwersalny typ szkoleń przydatny praktycznie każdemu. Tematy poruszane na takich zajęciach dotyczą zagadnień kreujących lepsze kompetencje społeczne, przydatne w życiu prywatnym i pracy. Pomagają radzić sobie ze stresem, budować odpowiednie poczucie własnej wartości. Rozwijają empatię, zaangażowanie, otwartość oraz asertywność. Poprawiają umiejętność rozwiązywania problemów i pobudzają kreatywność.